Informujemy Koleżanki i Kolegów, że termin oddziałowego spotkania opłatkowo - noworocznego został ustalony 15 grudnia 2018 r.

 

Spotykamy się w restauracji "Leśna" o godz. 16:00. Koszt uczestnictwa od osoby 72,00 zł. Tak jak miało to miejsce wcześniej, koledzy-seniorzy z naszego Oddziału (opłacający składkę PZK dla osób, które ukończyły 71 rok życia) za udział w spotkaniu nie ponoszą opłaty. Na menu składa się danie obiadowe i zimny bufet. Jesteśmy na tzw. małej sali, która spokojnie pomieści 40 osób.

 

Zgłoszenia uczestników i wpłat można dokonywać w Oddziale w każdy wtorek w godz. 15:30 do 17:30. W sprawie wpłat również kontakt z prezesem OT Witoldem Błasiakiem SP2JBJ tel. 695 140 355

W imieniu zarządu Oddziału Piotr Eichler SP2LQP, sekretarz Oddziału

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy, szanowni odwiedzający stronę,

wraz ze zmianą adresu strony oddziałowej nastąpiła zmiana jej wyglądu, układu i przede wszystkim osoby ją tworzącej. Stronę „starą” prowadził Romek SP2DDX i postanowił zawarte na niej materiały (te, które uznaje, że są jego autorstwa) przenieść w inne miejsce w sieci, a nie umieszczać na obecnej stronie oddziałowej. Ponieważ były wśród nich takie, które zawierały treści istotne z punktu widzenia oddziału jako tworu posiadającego swoją tożsamość, budowaną m.in. działaniami naszych członków, różnymi wydarzeniami, w których braliśmy udział – chcemy te informacje odtworzyć na nowej stronie. Dlatego zwracamy się jako Zarząd Oddziału z prośbą o przesyłanie informacji i zdjęć dotyczących minionych wydarzeń

oddziałowych. Szczególnie o tych najdawniejszych, bo o nich pamięć zaciera się coraz bardziej. Ale i te sprzed kilku lat też warte są przypomnienia. Zjazdy oddziałowe, spotkania, imprezy klubowe, a również informacje bieżące. Opisy, relacje i zdjęcia do nich (też opisane!) – takie materiały, jakie możecie i czujecie się na siłach przygotować. Wybór należy do Was. Najlepiej w postaci elektronicznej jako pliki tekstowe i zdjęcia cyfrowe. W przypadku skanów tradycyjnych fotografii – oczekujemy ich w rozdzielczości przynajmniej 300 dpi. Jeżeli forma cyfrowa jest niedostępna dla autora, przyjmujemy też dokumenty archiwalne i materiały pisane w formie tradycyjnej, papierowej i takież zdjęcia. W takiej sytuacji jeżeli przysyłający zastrzeże sobie zwrot materiałów, szczególnie zdjęć i dokumentów – po zeskanowaniu odeślemy! Adres do wysyłki materiałów elektronicznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tradycyjnych papierowych Piotr Eichler SP2LQP, ul. Łużycka 18, 89-620 Chojnice.

 

W związku z licznymi pytaniami odnośnie logowania do strony oddziałowej www.OT04.pl inforumjemy, że

taka możliwość obecnie istnieje, tylko dla członków zarządu OT04 i osób redagujących nadsyłane materiały.

Informacje dla wszystkich członków oddziału i osób odwiedzających stronę są dostępne bez potrzeby logowania do systemu.

 

Regulamin zamieszczania materiałów na stronie OT04